آمادگی برای آزمون نظارت و اجرای نظام مهندسی

مقدمه

کسب موفقیت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی عمران بدون برنامه‌ریزی منسجم، مطالعه هدفمند و کسب مشاوره از افراد باسابقه این زمینه، امری ناشدنی بنظر میرسد. از این رو در گروه آموزشی عمران پارسیان، با تکیه بر سوابق آموزشی درخشان مدرسان و بمنظور پاسخگویی به نیاز متقاضیان آزمون مذکور، برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای دروه‌های جامع آمادگی آزمون نظام مهندسی (پایه سه مهندسی عمران) صورت پذیرفته‌است. از طرفی توان مالی ضعیف برخی از متقاضیان ورود به حرفه، مدیران گروه را برآن داشت تا با لحاظ حداکثر صرفه‌جویی مالی، دوره‌هایی کاربردی در معرض انتخاب عزیزان طراحی گردد. درحقیقت برخورداری از کیفیت عالی بهمراه ایجاد حداقل بارمالی از حقوق مشتریان گروه عمران پارسیان بوده و مورد احترام مجموعه آموزشی عمران پارسیان است.

مشخصات عمومی دوره آموزشی

دوره جامع آمادگی برای آزمون پایه سه مهندسی عمران در ۸۵ ساعت آموزشی برنامه‌ریزی شده و این برنامه باکیفیت بالا توسط یکی از اساتید خوشنام و با سابقه درخشان، آقای دکتر ??? پیاده‌سازی خواهد شد. جهت آشنایی مخاطبان دوره با سوابق مدرس مذکور، حلاصه رزومه ایشان در قسمت مربوطه وبسایت آموزشگاه قرار داده شدهاست. درصورت صلاحدید مدرس، امکان افزودن ۱۰ ساعت آموزشی به تعداد ساعات مذکور نیز درنظر گرفته شده‌است. شهریه خام دوره با شرایط مذکور ۹۸۰۰۰۰ تومان تعیین شده که در ادامه شرایط برخورداری از تخفیف دوره ویا استفاده از مبلغ تضمین قبولی دوره تشریح خواهدشد.

امتیازات ویژه دوره آموزشی عمران‌پارسیان

  • برای کمک به تصمیم‌گیری قطعی افراد متقاضی نسبت به ثبت‌نام در دوره آموزشی، شرکت در هشت ساعت اولیه دوره که به مباحث کلی و آموزش مبحث پنجم اختصاص داده شده، رایگان است.
  • در مدت برگزاری دوره آموزشی، آزمونهایی بهصورت رایگان از شرکت‌کنندگان اخذ شده تا افراد بصورت مداوم نسبت به کیفیت اطلاعات خود اطمینان حاصل فرمایند.
  • گروه پشتیبانی ویژه‌ای در شبکه اجتماعی تلگرام به آدرس https://telegram.me/joinchat/A9JfMQnBhDkhjVcjCC_XvQ ایجاد شده که شرکت‌کندگان دوره میتوانند به پاسخ کلیه سوالات خود از استاد دوره مربوطه دسترسی پیدا کنند.
  • درهنگام ثبت‌نام کلیه عزیزان، ۳۰% از مبلغ شهریه دوره (یعنی ۲۹۰۰۰۰ تومان) به‌صورت امانی، نزد آموزشگاه قرار گرفته و فقط ۶۸۰۰۰۰ تومان بصورت نقدی دریافت میگردد تا درصورت عدم قبولی هریک از شرکت کنندگان دوره، مبلغ مذکور به‌ایشان عودت داده شود.

  • برای افرادی که به صورت گروهی ثبت‌نام می‌نمایند، تخفیفات ویژه درنظر گرفته شده‌ بدین صورت که به هریک از افراد یک گروه سه نفره ۱۰%، گروه پنج نفره ۲۰% و گروه هفت نفره ۳۰% تخفیف اعطا خواهد شد.

مباحث دوره آموزشی

با توجه به مواد آزمون ورود به‌حرفه مهندسان عمران (پایه سه)، ریز ساعات دوره آموزشی بشرح جدول زیر به‌اطلاع مخاطبان رسانده می‌شود:

%d9%86%d8%b8%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%a71

ملاحظات:

  • باتوجه به سهم ناچیز منابع تحلیل سازه‌ها درمقایسه با سهم مباحث بتن و فولاد از مجموع سوالات آزمون نظام مهندسی، از بحث تفصیلی در این زمینه اجتناب خواهد شد.
  • در مدت برگزاری دوره به مباحث محاسباتی مکانیک خاک، تحلیل سازه و بارگذاری زلزله که سهمی در آزمون نظارت و اجرای نظام مهندسی ندارند، پرداخته نخواهد شد.
  • باعنایت به حذف مرجع راهنمای قالب‌بندی بتن از مراجع آزمون اخیر نظارت و اجرای نظام مهندسی، این مورد نیز درلیست بالا گنجانده نشده‌است.
  • در مدت برگزاری دوره علاوه بر تشریح مسائل مختلف، به برخی نکات و فنون تست‌زنی آزمون نیز اشاره خواهدشد.

شرایط حذف ضمانت دوره

درصورتیکه هریک از شرکت‌کنندگان در بیش ازیک جلسه معادل پنج ساعته در دوره غیبت نموده ویا در هریک از جلسات آزمون نظارت و اجرا حضور نداشته باشند، مبلغ ضمانت دوره تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.

همرسانی کنید:

پاسخ دهید