آموزش طرح و اجرای گودبرداری عمیق شهری

در سال‌های اخیر، افزایش جمعیت شهری، محدودیت فضاهای شهری در شهرهای بزرگ، بالا بودن قیمت فضاهای شهری و کاهش ترافیک شهری منجر به تمایل روزافزون به پارکینگهای زیرزمینی و فضاهای زیرزمینی شده است که به نوبه خود نیاز به گودبرداری عمیق شهری دارند.

در گروه عمران‌پارسیان، دوره آموزش طرح و اجرای گودبرداری عمیق شهری برای پوشش دادن به نیاز اکثریت فعالان این شاخه طراحی شده و از علاقمندان دعوت به‌عمل آمده تا کیفیتی متفاوت در یادگیری مهارت‌های طراحی گودبرداری عمیق شهری را تجربه نمایند.

اهداف دوره گود برداری :

هدف در این دوره بیان زمینه‏های کاربردی و اجرایی نرم افزار در پروژه‏های گودبرداری براساس نیازهای صنعت و دانشگاه است. پس از این دوره، شرکت کنندگان قادر خواهند بود مدلسازی نیلینگ (میخکوبی)، سیستم مهاری (انکر)، سیستم دیوار برلنی، سیستم استرات متقابل و سیستم شمع و مهار را تحلیل نموده کنترل­های دستی را انجام دهند.

مخاطبان دوره:

کلیه مهندسین و کارشناسان فنی شاغل در زمینه­های پروژه­های ژئوتکنیکی در سازمان­ها و ادارات، شرکت­های مشاور، دفاتر فنی، کلیه فارغ­التحصیلان، دانشجویان و سایر علاقمندانی که تمایل دارند در زمینه مدلسازی­های مسائل ژئوتکنیکی با استفاده از این نرم­افزار فعالیت نمایند. همچنین این دوره برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری گرایش­های خاک و پی که دارای موضوعات پژوهشی مرتبط می­باشند، می­تواند مفید واقع شود. آشنایی با نرم­افزار پیش از گذراندن این دوره لازم می­باشد لذا توصیه می­شود شرکت­کنندگان در این دوره، پیش از این دوره، دوره مقدماتی  را بگذرانند.

نویسنده: عباس خلیل پاشا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره گود برداری فایل PDF سرفصل های دوره گودبرداری را مطالعه کنید.

هیئت علمی عمران پارسیان

با اعضای هیئت علمی آموزشگاه عمران پارسیان آشنا شوید

برنامه کلاس های عمران پارسیان!

از برنامه تشکیل کلاس های عمران پارسیان مطلع شوید

همرسانی کنید:

دیدگاهتان را بنویسید