م وسسه آموزشی عمران پارسیان متشکل از کادر فنی کارآزموده و انتخاب شده از میان بهترین اساتید کشور در نظر دارد محیطی را فراهم آورد تا نیازمندان به آموزش در این راه باز نمانده و هرچه آسانتر و سریعتر به هدف خود دست یابند. موسسه عمران پارسیان با گرد آوری اساتید مجرب از دانشجویان دکتری و هیئت علمی دانشگاه ها قصد در بهبود هر چه بیشتر امر آموزش در دنیای نرم افزارهای مهندسی دارد.

لیکن برای نیل به این هدف والا تمام تلاش خود را بر آن داشته تا بتواند گامی مثبت در جهت تعالی دانش آموختگان و فارغ التحصیلان کشور بردارد و موجبات رشد و بالندگی آنها را فراهم آورد.


 

امروزه دنیای صنعت روز به روز در حال پیشرفت است و هر روز شاهد نوآوری در این عرصه هستیم. از این رو سرعت و هزینه دو فاکتور مهم و تاثیر گذار در این راه به شمار می‌روند.

در عصر حاضر با ظهور رایانه و در پی آن نرم افزارهای کاربردی دری جدید به عرصه صنعت گشوده شده است که طبیعتا برای ماندن در فضای آکنده از رقابت و چالش صنعت امروز راهی به جز بروز شدن و گام نهادن در این دنیای پیچیده نمانده است. پرورش افراد مجرب و مسلط به این ابزارها قطعا یکی از مهمترین شروط ورود به این دنیای مدرن است.

بی شک این کار میسر نخواهد بود مگر با تلاش شبانه روزی و گرد آوری به روزترین مطالب مرتبط با دنیای نرم افزارهای مهندسی و طراحی توسط کسانی که خود در این راه تجارب فراوانی کسب کرده‌اند و در نهایت انتقال آن به نحو احسن به کسانی که تشنه آموزش هستند.
موسسه عمران پارسیان با برگزاری دوره های آموزشی در زمینه نرم افزارهای مهندسی و طراحی در رشته های عمران، مکانیک و معماری با بکارگیری اساتید مجرب و کارآزموده افتخار خدمت گزاری به تمامی پویندگان راه علم و فن آوری را دارد تا کمکی باشد برای رشد و بالندگی روز افزون صنعت و جامعه علمی کشور.